Onze fabriek in Aarschot

Onze fabriek en onze kantoren bevinden zich in Aarschot (België). Indien u de aankoop van een Covrex® rolluik overweegt, raden we u zeker aan om een afspraak te maken om onze showroom en de productie te bezoeken. Wij zijn open van maandag tot donderdag van 8.30uur tot 17.00uur en op vrijdag van 8.30uur tot 15.00uur en op zaterdag op afspraak.

Met ons productieproces en de gedeeltelijke automatisatie geven we steeds een zo kort mogelijke levertermijn. We bieden een grote flexibiliteit voor bijzondere vragen of eventuele opties.

Het Covrex®-team

Arnaud Degueldre

Managing Director

Arnaud Degueldre

Arnaud is verantwoordelijk voor de groei van Covrex®. Zijn leiderschapscapaciteiten zijn gekoppeld aan jarenlange ervaring, waardoor het algehele succes van de business unit verzekerd is.

Contact: arnaud@covrex.com

Anneleen Lijnen

Internal Sales Manager

Anneleen Lijnen

Anneleen is verantwoordelijk voor de interne verkoopafdeling. Hier worden uw offertes gemaakt, uw orders in productie genomen en zorgvuldig opgevolgd. 

Contact: anneleen@covrex.com

Saskia Roelant

Internal Sales & Logistics Manager

Saskia Roelant

Saskia is verantwoordelijk voor de interne verkoopafdeling. Ze is ook verantwoordelijk voor het voorraadbeheer en het transport. 

Contact: sales@covrex.com

Sarah Valkiers

Internal Sales Manager

Sarah Valkiers

Sarah is verantwoordelijk voor de interne verkoopafdeling. Sarah, Saskia en Anneleen zijn uw contactpersonen voor alle vragen en verzoeken.

Contact: sarah@covrex.com

Ladis Kantar

Stainless Steel Department

Ladis Kantar

Fabrieksverantwoordelijke, een sterke leider voor zijn productieteam. Ladis houdt toezicht op de prestaties van het fabriekspersoneel en zorgt ervoor dat alle productieorders op tijd worden uitgevoerd.

Contact: ladis@covrex.com

Marika Kantar

Drive Unit Production Manager

Marika Kantar

Marika is verantwoordelijk voor de coördinatie van en het toezicht op de productie van de aandrijfsystemen. Zij ontwikkelt nieuwe producten, maakt technische tekeningen en berekeningen voor speciale opdrachten.

Contact: marika@covrex.com

Patrick Engelen

After sales Manager

Patrick Engelen

Patrick is verantwoordelijk voor het toezicht op alle activiteiten omtrent dienst na verkoop. Hij onderhoudt het contact met de klanten, zodat zij gemakkelijk feedback kunnen krijgen.

Contact: patrick@covrex.com

Raf Olaerts

Electro-mechanic & Automation; Prevention Advisor

Raf Olaerts

Altijd op de hoogte van de nieuwste technologie en onderhoudstechnieken. Raf is altijd op zoek naar nieuwe horizonten. Hij zorgt ook voor conformiteit met de gezondheid en veiligheid van het personeel.

Contact: raf@covrex.com

Jennifer Van Poucke-V.

Marketing & Public Relation

Jennifer Van Poucke-V.

Dankzij haar ervaring in binnen- en buitenland weet Jennifer als geen ander te jongleren tussen persartikelen, sociale media en evenementen.

Contact: jennifer@tsph.com

Asma Boubker

Front Desk Office

Asma Boubker

Haar sterke communicatie- en personeelsvaardigheden helpen een sterke band te creëren tussen een klant en het bedrijf.

Contact: asma@tsph.com

Kevin Delaby

Business Development Manager

Kevin Delaby

Dankzij zijn  commerciële vaardigheden bereikt Kevin met succes de nieuwe markten en klanten en voldoet hij aan de eisen van beide.

Contact: kevin@covrex.com

Tom Laevers

Official Production & Assembly

Tom Laevers

Tom heeft de leiding over uw bestelling, hij zorgt ervoor dat alles correct en compleet vertrekt. Hij voorziet de planning en weet zijn team goed te motiveren. 

Contact: tom@covrex.com